Ostatnia aktualizacja strony: 2021-05-28 09:35:20

Informacje o jednostce

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Siechnicach
ul. Żernicka 17, 55-010 Św. Katarzyna

 

GODZINY URZĘDOWANIA:

OD DNIA 26.10.2020 R. DO ODWOŁANIA OBOWIĄZUJĄ NASTĘPUJĄCE GODZINY URZĘDOWANIA OŚRODKA

poniedziałek - piątek 7:10 - 15:10

 

UWAGA!!!

OŚRODEK JEST ZAMKNIĘTY DLA BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI, PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY I MAILOWY.

 

SEKRETARIAT
tel. 71/311 39 68
faks 71/308 43 79
e-mail gops@gops-siechnice.org.pl

NIP: 912-13-01-751
REGON: 005959500
KONTO: Bank Spółdzielczy w Oleśnicy O/Święta Katarzyna 21 9584 1092 2010 1000 1078 0001 

Kierownik GOPS
Joanna Bryłkowska-Hehn
e-mail: jbrylkowska@gops-siechnice.org.pl
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek 9-14

Zastępca Kierownika GOPS
Sławomir Małecki
tel. 71/311 39 68 wew. 110
e-mail: smalecki@gops-siechnice.org.pl

Główny księgowy
Joanna Gawlik-Kottas
tel. 71/311 39 68 wew. 106
e-mail: jgawlik@gops-siechnice.org.pl

DZIAŁ FINANSOWO-ADMINISTRACYJNY

Stanowiska ds. księgowości

Agnieszka Jezierska 
tel. 71/311 39 68 wew. 104
e-mail:  ajezierska@gops-siechnice.org.pl

Agata Stanik
tel. 71/311 39 68 wew. 104
e-mail: astanik@gops-siechnice.org.pl

Stanowisko ds. kadr i płac
Ewa Szutas 
tel. 71/311 39 68 wew. 104
e-mail: eszutas@gops-siechnice.org.pl

PUNKT PIERWSZEGO KONTAKTU
DODATKI MIESZKANIOWE I ENERGETYCZNE 

Daria Pytkowska 
tel. 71/311 39 68 wew. 103
e-mail: dpytkowska@gops-siechnice.org.pl

 

DZIAŁ PRACY ŚRODOWISKOWEJ

Pracownicy socjalni
Godziny przyjęć interesantów:
poniedziałek-piątek 7.30- 10.00 (po godz. 10.00 praca w terenie) 
 

POMOC FINANSOWA

Anna Kościelna 
tel. 71/311 39 68 wew. 
e-mail: akoscielna@gops-siechnice.org.pl

Kacper Madej
tel. 71/311 39 68 wew.
e-mail: kmadej@gops-siechnice.org.pl

Barbara Muszak 
tel. 71/311 39 68 wew.
e-mail: bmuszak@gops-siechnice.org.pl

 

USŁUGI OPIEKUŃCZE

Jadwiga Kucharska
tel. 71/311 39 68 wew. 114
e-mail: jkucharska@gops-siechnice.org.pl

Mariola Przodała 
tel. 71/311 39 68 wew. 114
e-mail: mprzodala@gops-siechnice.org.pl

 

POGŁĘBIONA PRACA SOCJALNA

Urszula Chomicz 
tel. 71/311 39 68 wew. 112
e-mail: uchomicz@gops-siechnice.org.pl

Anna Wróbel
tel. 71/311 39 68 wew. 112
e-mail: awrobel@gops-siechnice.org.pl

 

KARTA DUŻEJ RODZINY
Teresa Nowicka
tel. 71/311 39 68 wew. 107
e-mail: tnowicka@gops-siechnice.org.pl

Asystenci rodzin

Joanna Grobelna-Kosowska
tel. 71 311 39 68 wew. 111
e-mail: jgrobelna@gops-siechnice.org.pl

Aneta Szafran
tel. 71 311 39 68 wew.1 13
e-mail: aszafran@gops-siechnice.org.pl

DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH

Starszy specjalista - Koordynator działu świadczeń rodzinnych
Monika Klujew
tel. 71/311 39 68 wew. 102
e-mail: mklujew@gops-siechnice.org.pl

Teresa Dzik-Łuczak
tel. 71/311 39 68 wew. 101
e-mail: tdzik@gops-siechnice.org.pl

Magdalena Kościelna
tel. 71/311 39 68 wew. 103  
e-mail: mkoscielna@gops-siechnice@org.pl

Marzena Malinowska
tel. 71/311 39 68 wew. 101
e-mail: mmalinowska@gops-siechnice.org.pl

Anna Smyrak
tel. 71/311 39 68 wew. 103
e-mail: asmyrak@gops-siechnice.org.pl

Marta Uberna
tel. 71/311 39 68 wew. 103
e-mail: muberna@gops-siechnice.org.pl

PROFILAKTYKA UZALEŻNIEŃ

Stanowisko ds. profilaktyki uzależnień - Koordynator procedury Niebieska Karta 
(Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Interdyscyplinarny)

Aneta Musielak
tel. 71/311 39 68 wew.109
e-mail: amusielak@gops-siechnice.org.pl


DATA DODANIA
DODANE PRZEZ
DATA EDYCJI 2021-05-28 09:35:20
EDYTOWANE PRZEZ Agnieszka Jezierska